Facebook profil Instagram profil Kamery Kamery   |   Příprava na letní sezónu 2020.

Bukovka Fest 2018

Bukovka fest se odehrává v kouzelném prostředí horského střediska v srdci Orlických hor a svým programem je festivalem pro celou rodinu!

Na své si přijdou malí i velcí. Inspirativní workshopy, pestrobarevné tvořivé dílny v režii projektu www.pradedovomuzeum.cz, živá pohádka o lidské radosti či koncerty skvělých kapel na velkém pódiu se skvělým zvukem, to je jen stručný popis festivalu, který sebou nese velmi přívětivou rodinnou atmosféru, kde nechybí úsměvy a radost z pěkného dne.

Však přijďte k nám "ochutnat", ať poznáte sami :)

Těšit se můžete na známou báječnou reggae kapelu Fast Food Orchestra, kterou doplní alternative-rock'n'roll The Complication a multižánrový projekt APORT SUPPORT, co přinese pozitivní koření. Po koncertech budou pokračovat djs.

KIWY VYNÁLEZCE - Divadélko jednoho herce hrajícího své autorské pohádky, které jsou plné radosti, humoru, moudrosti, písní a pohybu - www.sradosti.com

# KONCERTY

# DJS

# DIVADÉLKO S RADOSTÍ

# WORKSHOPY

# TVOŘIVÁ DÍLNA

# VÝSTAVY UMĚLCŮ

# ČAJOVNA

# CHILL ZÓNA

# STANOVÉ MĚSTEČKO


základní vstupné: 150,-Kč
děti 7-15 let: 50,-Kč
děti do 6 let zdarma

Odkaz na FB událost s video záznamem z loňska: https://business.facebook.com/events/1845532312179828/

Bukovka Fest 2018 - Plakát

Bukovka Fest 2017

Festival v srdci přírody

Vydejte se nasát prázdninovou atmosféru do podmanivého prostředí Orlických hor. Přivítejte léto a užijte si rozmanitý program pro celou rodinu.

Hudební scéna

K bohatému programu zahrají populární kapela Skyline, Pískomil se vrací a mnohé další. Užijte si decibely léta plné muziky.

Nadílka dětského programu

Zabaví se u nás celá rodina. Rodiče a děti si mohou vytvořit cool předměty v kreativní dílně a vyřádit se v herně, kde bude z čeho vybírat.

Hravé divadlo

Obletíme spolu zeměkouli! Hra Cesta kolem světa vtáhne do děje celou rodinu a dozvíte se skrze ni spoustu zajímavých informací.

Workshopy

U nás se nekouká, u nás se zkouší! Těšit se můžete na 3 různorodé workshopy, v rámci kterých si zahrajete na bubny, zatančíte a vytvoříte vlastní Graffiti dílo.

Výtečné jídlo

Pro požitkáře připravíme delikátní burgery, těstoviny i českou klasiku. Milovníci jídla a sladkých dezertů si u nás zaručeně přijdou na své.

Lahodné drinky

Čekají vás tematicky zaměřené bary s vynikajícími letními drinky na osvěžení.

Čajomilové vítáni

V prostředí zelených plání a lesů vyroste týpý pro milovníky dobrých čajů od mistrů čajomilců.

Festivalový jarmark

V areálu si můžete prohlédnout a zakoupit originální produkty od šikovných prodejců z Orlických hor.

image

Festival v srdci přírody

Festivalové dění se odehraje v podmanivém prostředí Orlických hor. Okouzlující krajina, vůně čisté přírody a chuť počínajícího léta navodí spolu s rozmanitým programem náladu plnou pohody a dobré nálady. Vydejte se nasát prázdninovou atmosféru a inspiraci do Skiresortu Buková hora. Čeká vás různorodý program pro děti i dospělé.

Rodinný festival Bukovkafest nabízí vystoupení hudebních skupin, kreativní workshopy, tvůrčí dílny pro malé i velké, divadlo a spoustu dobrého jídla a pití. Vše dokreslí okouzlující zelené pláně a lesy.

Vydejte se do Orlických hor a přivítejte léto společně s námi.

image

Hudební scéna

Nasajte letní atmosféru plnými doušky! K ještě větší pohodě vám zahrají hudební skupiny. Na své si přijdou děti i dospělí, vystoupí například kapela Pískomil se vrací, v rámci jejíhož vystoupení vás čekají vtipné a originální texty, kostýmy a práce s dětským publikem.

Pomyslným hudebním vrcholem se stane populární kapela Skyline, která určitě nadchne i dospěláky. Užijte si okouzlující přírodu a pořádnou nálož kvalitní muziky.

Hudební vystoupení

 • Skyline
 • Pískomil se vrací
 • Aport Support
 • The Fighter
 • Our Atlantic

image

Nadílka dětského programu

Chceme, aby si program děti užily, a tak jsme pro ně připravili aktivity, při nichž se zabaví a budou se zároveň i rozvíjet. Co vás čeká? Spousta tvůrčí zábavy na jediném místě.

Nechte ratolesti ukázat svoji kreativitu. Navrhnou a vytvoří si originální tričko, pomalují kamínky barvičkami nebo vytvoří cool placku na tričko. Až si budou chtít od práce umělce odpočinout, můžou se vybít při maxi piškvorkách nebo na prolézací pavučině. A pozor! Myslíme na velké, malé i úplně nejmenší. Rádi zapojíme rodiče a pro batolící se členy posádky máme speciálně uzpůsobenou Batolárnu, kde je děti možné přebalit, nakojit i ohřát příkrmy.

V rámci akce se představí spolek Je otevřeno, z. s., který funguje na principech Montessori pedagogiky. Na vlastní kůži si vyzkoušíte Montessori pomůcky a dozvíte se podnětné informace o principech této metody.

Co přesně vás čeká?

Tvořivá dílna pro děti

 • Tisk na trička
 • Ražení placek
 • Malování na kameny

 

Potřebuješ cool placku na party, která oživí tvoje tričko, nebo raději vyrobíš magnetku na ledničku pro taťku? Přijď vyzkoušet Tvořivou dílnu. Fantazii se meze nekladou, bereme všechny nápady a pomůžeme ti je odrazit v tebou vytvořených dílech.

 

Co s sebou?

Pokud můžeš, přines si s sebou vlastní tričko. Budou se dát sice zakoupit i na místě, ale máme jen omezené množství a chceme, aby se dostalo na všechny, kteří si chtějí zahrát na návrháře.

Herna všude kam se podíváš

 • Maxi piškvorky
 • Stavění z velkých krabic
 • Lavorování (lavor k přesýpání)
 • Proplétací rám
 • Pavučina k prolézaní
 • Branka na čutání fotbalu

image

Hravé divadlo

Skibukovka vás přenese až na prkna, která znamení svět – a rovnou kolem něj společně podnikneme cestu plnou zábavy, poučení a dobrodružství. Hra Cesta kolem světa vtáhne do děje děti i dospělé a dozvíte se skrze ni spoustu zajímavých informací. Divadelní soubor Formela z. s. představí zábavně-vzdělávací program s pohádkovými prvky. A je se na co těšit!

S Hankou a Péťou se za pomoci kouzelného říkadla vydáme na cestu kolem světa, na které si užijeme mnoho zábavy a dobrodružství a ještě se dozvíme spoustu zajímavých informací.

Námět: Hana Baroňová
Autoři textů: Pavla Masaříková, Hana Baroňová, Jan Chramosta, Petr Florián
Režie: Jan Chramosta
Hrají: Hana Baroňová, Petr Florián nebo Michal Hnátek
Výprava: Barbora Herchlová
Hudba: Zdeněk Beran
Premiéra: 15. 5. 2011
V repertoáru pražské, ostravské i brněnské sekce Formely.

image

Workshopy

U nás se jen nekouká, u nás se i zkouší! V rámci Bukovkafestu se můžete těšit na 3 různorodé workshopy pro děti i dospělé, prostřednictvím kterých se pobavíte, seznámíte s nevšedními aktivitami a třeba i objevíte skrytý talent. Vydejte se tvořit, tančit a hrát a objevte novou inspiraci.

Co se chystá?

Taneční workshop

Příliv energie je nejlepší zpracovat pohybem za doprovodu hudby, protažením, relaxací či hrou...

Workshop je určen pro kohokoliv zdravotně způsobilého vykonávat jakýkoliv přirozený pohyb, o kterém je TANEC především. Workshop je hlavně o radosti z pohybu, zábavě a vytvoření dobré atmosféry, která nás bude doprovázet po zbytek festivalu. Těšte se na hodně energický taneční styl pod vedením lektorů z APORT SUPPORT Family.

Graffiti workshop

Graffiti je v obecném smyslu druh výtvarného projevu pracující ve veřejném prostoru technikou nanášení barev, často ve formě spreje nebo fixy, případně škrábání, leptání...

Na festivalu si budete toto umění moci vyzkoušet – a to hezky legálně. Vaší kreativitě se meze určitě klást nebudou.

S veškerou úctou k přírodě a k zemi si o Graffiti nejdříve něco málo povíme, a pak se pod taktem zkušeného Writera a báječného člověka Graffiti pustíte do vlastní tvorby. Workshopem vás provedou zkušení lektoři z APORT SUPPORT Family.

Bubenický workshop

Hudba uklidňuje, podněcuje nitro k tvůrčímu vyjádření emocí, odbourává stres a navozuje duševní pohodu. V rámci workshopu vás 3 instruktoři naučí základy hry na Djembe bubnech. K dispozici bude 40 bubnů. Během hodiny se naučíte rytmus, který je při hře na Djembe považován za univerzální jazyk. Poslouchejte tep svého srdce, nechte se vést svým tělem a objevte blahodárné účinky hudby na tělo i mysl.

image

Výtečné jídlo

Jako správní požitkáři myslíme i na dobré jídlo. Gastrozážitky vás čekají venku i uvnitř, ať už jste milovníky české kuchyně, fastfoodu či zdravé stravy. Mistr kuchař Dan si pro vás ve Fresh Burger připraví různé výtečné burgery od těch „ham“, přes „chees“ a „chic“ až po „veggie“. Pro klasiky se budou podávat klobásy a párky v rohlíky, pro vegetariány budeme grilovat hermelín s brusinkami či kukuřičný klas.

V Pasta truck přijdou na své všichni milovníci těstovin. Skvělé čerstvé těstoviny se budou servírovat doplněné o nejrůznější druhy vynikajících omáček.

Nebo radši po česku? Myslíme i na příznivce české kuchyně, takže guláš, svíčková a řízek určitě nebudou chybět.

Pro fanoušky dezertů připravíme čokoládové brownies a tradiční jablkový závin.

Přijďte si pošmáknout na Bukovkafest a užít si rodinný festival plný zábavy, dobrého jídla a pohody.

 

Fresh Burger

 • Hamburger
 • Cheese Burger
 • Chicken Burger
 • Veggie Burger
 • Klobása, grilovaný hermelín s brusinkami, kukuřičný klas, párek v rohlíku

Pasta Truck

 • Čerstvé těstoviny s omáčkami všeho druhu a tradiční limonády

Česká klasika

 • Svíčková, řízek, guláš

 

Dezerty

 • Čokoládové brownies
 • Jablkový závin

image

Lahodné drinky

Abyste si ještě více užili poutavý program, budou pro vás otevřeny bary s nabídkou lahodných drinků i luxusních vín. Těšit se můžete na Apress bar, který svou základní nabídkou uspokojí všechny milovníky klasiky, Beach bar s chutnými míchanými drinky, kde si pošmáknout fajnšmekři oceňující kvalitní vína.

 • Apress Bar
 • Beach Bar

image

Čajomilové vítáni

V prostředí zelených plání a lesů vyroste čajovna pro milovníky dobrých čajů. Unikátní atmosféru přírody a pohody umocní Týpý, ve kterém načerpáte energii a lahodné moky od zkušených mistrů čajomilců budete moci za dobrovolný příspěvek ochutnat.

Pestrý dětský program je doprovodný, akce jako taková je primárně určena dospělým.