Facebook profil Nalyžované kilometry   |   V přípravě na zimu.

Rossignol Demo Tour – „ A už jsme zase tady“

4. zastávka letošního testování pro veřejnost proběhne 25 – 26/2 ve Skiresortu Buková hora.

Pro letošní rok jsme pro vás připravili spoustu novinek a oblékli jsme Demo Tour do nového kabátu! 

Testovat můžete nejenom špičkové modely Rossignol, ale i další top značku ze stáje Groupe Rossignol, a to Dynastar – v rámci Big Test Dynastar.

 

Na každé víkendové zastávce je pro vás připraveno více jak 100 párů lyží – elitní obřačky, slalomky, allmountain či dámské modely lyží. Servismani vám poradí s výběrem, seřídí vázání a následně můžete zcela zdarma otestovat tolik modelů, kolik budete chtít. 

Celá akce je obohacena o pestrý doprovodný program, o který se postarají nejenom naši partneři, ale osobně i tvář celé akce – Jan Antonín Duchoslav, známý jako „Viki Cabadaj“! Viki se představí nejenom v roli moderátora, baviče, servismana, ale i jako certifikovaný lyžařský instruktor. Pokud se zúčastníte soutěže a vyhrajete, natočí vaši jízdu, okomentuje ji a doporučí, jak byste svoji techniku mohli případně vypilovat. Nahrávku jízdy si jako bonus odvezete s sebou na flashce jako památku na skvělý zážitek. 

Navíc do celé akce vstupují noví partneři. RENAULT Česká republika a.s., který si pro vás připravil bohatý program se spoustou soutěží a her pro děti i dospělé. Společnost ISOline EU s.r.o. vám pro doplnění energie nabídne ochutnávku energetických a vitaminových nápojů.

Je tedy opravdu nač se těšit! 

 

Dorazte za námi na víkend 25 – 26. února do Skiresortu Buková hora – Ski park Červená voda v Orlických horách – jste očekáváni :-)