Facebook profil Nalyžované kilometry   |   V přípravě na zimu.

Kempingový den na konci července - podrobné info

Na 30/7 pro vás připravujeme Kempingový den plný turnajů, grilování a večerního promítání filmu na dece s možností stanování...to se vám bude líbit ☀️

Přátelé, podrobnější info k chystanému Kempingovému dni :)

Startovné nebude, účastnit se mohou veškeré věkové kategorie. Začátek dne v 9:00 u nástupu na lanovou dráhu, kde dostanete veškeré informace jak budou probíhat jednotlivé turnaje, občerstvení a seznámení s celým programem. V 9:30 předpokládaný začátek (start). Podle počtu soutěžících předpokládaný konec turnajů kolem 15-16h. Registrace jednotlivců i družstev, prosíme, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v podobě takto - jméno a příjmení + přihlašuji družstvo (jména spoluhráčů).

Hlavní výhry jsou speciální balíčky na léto u nás! :) 
Film se bude pouštět podle denního světla. Předpokládaný čas kolem 21:00. Vše se vždy odvíjí podle počasí, každopádně máme alternativy pro všechny varianty :)

Nakonec bude na výběr ze dvou českých klasik - S tebou mě baví svět a Sněženky a machři. Do komentářů nám klidně napište, který z filmů je vaším favoritem :)

Celý den se budou grilovat makrely, prase a klobásy a k dispozici bude restaurace s nápojovým sortimentem!

Konec akce je otevřený dle chuti a počtu zájemců zůstat a posedět :)
Stanování je možné po celém areálu za poplatek 10Kč za osobu (rekreační poplatek pro obec) a plus 20Kč za stan. Stany se nahlásí na servisu, kde obdržíte čísla.

Parkování samozřejmě zdarma!
A jako třešnička….hudba v areálu po celý den :)