Facebook profil Kamery Kamery   |   Areál v přípravě na zimu.

Představení sjezdovek

Celková délka sjezdovek na společný skipas činí úctyhodných více jak 8000m a všechny jsou po celé délce technicky zasněžovány.

Heroltická sjezdovka

Nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a celých Orlických hor s délkou 2290m. Modrá rodinná, hojně využívaná. Šíře minimálně 55m nabízí skvělé podmínky pro carvový oblouk a je vynikající pro zdokonalování nejmenších lyžařů a snowboardistů.

Číslo sjezdovky: 2
Délka
: 2290 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

image

Mlýnická sjezdovka

Druhá nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a Orlických hor s délkou 2150m. Začíná sportovnější červenou pasáží s postupným přechodem do modré. Zde se měří rychlost, kterou projíždějící lyžaři a snowboardisté vidí na instalovaném display radaru. Mírnější část je hravou zónou Funslope s mnoha desitkami překážek včetně přejezdu osobního vozu s důrazem pro vyžití začátečníků a našich nejmenších.

Číslo sjezdovky: 1
Délka
: 2150 m
Náročnost: červeno-modrá
Zasněžování: 100%
Bonusy: radar

Dětská sjezdovka

S délkou 600m je jakýmsi bypassem spodního padáčku. Vede pod trasou lanové dráhy a je velmi oblíbená nejen u nejmenších, ale i u seniorů.

Číslo sjezdovky: 6
Délka
: 600 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

Kidpark

Cvičná loučka pro první krůčky na lyžích či snowboardu o délce 150m. Nabízí možnost výuky základních dovedností jako jsou zastavení, mírná vlnovka, přejezd nerovnosti či podjíždění překážek.

Číslo sjezdovky: 7
Délka
: 150 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

Svitavská sjezdovka

Jde o velmi oblíbenou sjezdovku a novinku společného skipasu pro sezónu 2015-16. Svojí délkou 1000m nabízí skvělé svezení s maximálním požitkem carvového oblouku a to především ve své druhé polovině, kde dosahuje skvělé šíře i 70m. Obtížností je i díky minimální členitost na úrovni modré.

Číslo sjezdovky: 4
Délka
: 1000 m
Náročnost: modrá
Zasněžování: 100%

image

Třebovská sjezdovka

Sjezdovku ocení milovníci členitější jízdy. Červená úroveň prvních metrů se poté mění na modrou. Délka 1000m nabízí ve spodní polovině maximální zážitek z carvingového oblouku s šíří více jak 50m. Na sjezdovce najdete snowpark, kde si na své přijdou začátečníci, středně dobří rideři i ti na špičce.

Číslo sjezdovky: 3
Délka
: 1000 m
Náročnost: červeno-modrá
Zasněžování: 100%
Bonus: snowpark

Sjezdovka U smrku

Jde o modro-červenou sjezdovku oddělující se v polovině sjezdovky Třebovské. Tato původní 500m dlouhá sjezdovka byla opět dána po dlouhých letech do provozu pro sezónu 2014-15 a je s ní samozřejmě počítáno i dále. Pro fajnšmekry je zde instalována boardcrossová trať.

Číslo sjezdovky: 3a
Délka
: 500 m
Náročnost: červeno-modrá
Zasněžování: 100%
Bonus: boardcrossová trať

Sjezdovka Vigona

Modrá sjezdovka je novinkou společného skipasu sezóny 2015-16. Délkou 480m je vynikajícím terénem pro mírně pokročilé i zdatné lyžaře. Nabízí také večerní lyžování.

Číslo sjezdovky: 5
Délka
: 480 m
Náročnost: modro-červená
Zasněžování: 100%
Bonus: večerní lyžování

Chcete znát aktuální stav sjezdovek? Sledujte kamery